Zakon Śmierci

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Summoner War Polska Gildia Zakon Śmierci Witamy!


    Dla nowych g!raczy

    Kosiciel [GM]
    Kosiciel [GM]
    Admin


    Liczba postów : 15
    Join date : 02/04/2015

    Dla nowych g!raczy Empty Dla nowych g!raczy

    Pisanie by Kosiciel [GM] Pią Kwi 03, 2015 7:22 pm

    Witajcie na początku gry skupiamy się na lvl potworów najlepiej i najłatwiej zrobić sobie  Arrow fire Infryt fire ogólnie co chcecie.Potrzebujemy dwóch potworów z typem ataku minimum. Do nich zdobywamy runy do ataku z mapy.
    Tak aby jak najszybciej i 100% bez porażki móc chodzić po Dungeonie Giant Golemie B2 (piętro).
    Tutaj wam zdradzę moje spostrzeżenia jest tego sporo.
    Teraz co nam daje B2 Giant Golem już wyjaśniam:
    *Scrolle Mistic mała szansa ale zawsze coś. Smile
    *Exp dla teamu
    *Runy na początek a w późniejszym czasie sprzedajemy je i tak zdobywamy dodatkowe kryształy niebieskie
    *Kamienie do ołtarzu (przywołujemy 3*do 5* potworka z listy zmienia się co miesiąc) Do zdobycia guild war, event,
    Gdy już możemy sami chodzić na b2. Skupiamy się oczywiście na Mistic Scrollach i kasie.
    Drugą ważna rzeczą jaką robimy odblokowujemy sloty w magic shopie wszystkie za kryształy zwykle i różowe premium  ( Bardzo ważne! )
    Miedzy czasie staramy się mieć kasy zawsze do przodu np. 120k do 210k ( Ta drugą wartość czyli max cenę nie pamiętam staramy się mieć kasę zawsze do przodu żeby w razie wu jak pojawi się w sklepie Magic shopie Mistic Scroll od razu go kupić.
    Kupowanie run zostawcie sobie na późniejszy etap gry.
    Na razie potrzebujecie jak najsilniejszych potworów 3 * i 4 * i 5 * gwiazdkowych.
    Myślę że trochę pomogłem.
    Resztę poradnika do kończę w wolnym czasie na dole możecie pisać swoje spostrzeżenia i uwagi. Pozdrawiam

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 7:36 am